Novinky LV č.2

Dojeli jsme do Brodu a přímo na místě prozkoumali dějiště letošního festivalu, klub Čechovka /www.cechovka.cz/. Je to sympatické místo, zvenku žádná krása, bývalá kasárna, ale KD Junior taky nebyl architektonický skvost. Klub disponuje sálem s regulérním pódiem, ozvučením a osvětlením. Ve foyer je bar, kde kromě běžného sortimentu vedou točené pivo /Chotěboř/ a rozlévanou kofolu. K mání bude kromě párků ap. i několik klasických teplých jídel, podrobnosti teď nejsem schopna upřesnit.
V sále bude stolová úprava -stejně jako loni v Chotěboři se teda bude moci pít a jíst při programu. Pokud nechcete spát v klasickém hotelu, hned vedle Čechovky je slušná, čístá a levná ubytovna. Víc o ní na http://www.cechovka.cz/default.aspx?section=43&server=1&article=13 , noclehy prosím objednávejte přímo na miluse.zelenkova@cechovka.cz.
Platí se na místě. Klíče dostanete od pokoje i od objektu, odpadají teda různé komplikace.
Z programu LV vybírám: písničkář Pepa Nos, tradičně J.H.Krchovský s novou sbírkou Dvojité dno a Marcelem Křížem, Tajnospády Ladislava Vondráka a Petra Mičoly, kapela Jazzibaba, písničkář David Alfík Dewetter, projekt proStory, textař, spisovatel a novinář Jan Krůta…je možná doplňová exkurze do Středu Evropy, který se nachází přímo v Brodě….a mnohé další .Celý program brzo na téhle stránce nebo na www.zora.bloguje.cz.
V sobotu odpoledne bude také tradiční blok volného autorského čtení, zájemci, hlaste se už teď Pavlu Lutnerovi na pavel@lutner.cz.