Knihy k podpisu, změna v programu aj.

Jak jsem už psala, letos děláme festival v doslova polních podmínkách, takže kromě sborníků ze soutěže nebudou v prodeji ani knihy J.H.Krchovského a dalších festivalových autorů. Pokud si někdo budete chtít podepsat například Dvojité dno, novou sbírku JHK atd., musíte si příslušnou knihu donést s sebou.
Není příjemné omlouvat změny v programu, leč stane se. Letos pro zásah vyšší moci vypadl Honza Krůta.
Bude prý na nás alespoň v dobrém myslet.
Nejen kulturou živ je člověk, takže se můžete těšit i na dobře zásobený bar /provozuje naštěstí klub, už ne my jako loni/, který kromě obvyklého sortimentu nabídne nějaká teplá jídla s masem i bezmasá.
Pořád platí, že noclehy si můžete objednat na miluse.zelenkova@cechovka.cz, leč ubytovna je velká, mělo by to jít i nablint.
Milí naši fanoušci, nevím, jak často se do středy, kdy odjíždíme, ještě vyskytnu u počítače /to a další jsou ty avizované polní podmínky/, a jak to bude v Brodě s wi-fi, každopádně platí, že od středy mě a Radka Lehkoživa zastihnete na telefonech /604 410915 nebo 737 304934/. Budete-li mít dotaz nebo problém, volejte. Vše, co souvisí s festivalem, se budeme snažit vyřešit.
A přijeďte, Brod je na hlavní trati – a má být hezky! Těšíme se na vás.