Výlet na Lipnici

V neděli ráno plánujeme výlet na (16 km vzdálenou) Lipnici – na hrad, do Haškova památníku, případně Haškovy hospody.

Protože veřejná doprava v neděli moc – nebo spíš vůbec – nefunguje, pojede se autem. Kdo nebude mít svoje,  toho  odvezeme. Možná na etapy, uvidí se, kolik bude zájemců.

Nicméně by se mělo dostat na všechny.

Event.vstupné do muzea a hradu si každý platí sám.

Stránky hradu Lipnice + okolních zajímavostí tady http://www.hrad-lipnice.eu/

…..

Ještě jednou připomínám: kdo chce bydlet v ubytovně hned u Čechovky, musí si pokoj dopředu zamluvit na miluse.zelenkova@cechovka.cz. Čím dřív, tím líp. Kdo si přiveze spacák a nevadí mu polní podmínky, tomu přespání zajistíme.

…………….

V klubu bude fungovat dobře zásobený bar s teplým i studeným jídlem, alkem i nealkem. Specialita Alfikův guláš, nejlepší guláš na světě. Nebojte se vzít s sebou děti, i o ně bude postaráno. Pivo bude točený!

……………

Co vás čeká a nemine se v sobotu dozvíte v Tarotovém koutku K.M.Hodáčka.

……….

Počasí: už nebude tak strašně horko, nejnovější předpověď tady http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pocasi-dnes-az-39-stupnu-ale-zenou-se-silne-bourky-kroupy-a-krute-ochlazeni.html

……….

Pokud si chcete na festivalu udělat reklamu plakátkem, letáčkem, přivezte je s sebou. Můžete vzít i své knihy, sbírky atd.

……

V bloku volného autorského čtení místo ještě je, můžete přijít i nablint, začíná cca 13*30, po vyhlášení vítězů soutěže.

………….

Není jisté, jak to bude v Čechovce s internetem, takže kdyby něco, radši nám volejte: 604410915 nebo 737304934.

 

—-

Máme speciální studentské vstupné: 20 Kč na pátek, 50  Kč na sobotu.