Už zítra!

Vážení a milí, už zítra (20.6.) bude 13.ročník festivalu. Proč v Praze, to už jsem vysvětlila, třeba bude příští rok lépe.

Teď jen ještě poslední informace a novinky.

Jiný Kafe otvírá ve 13 hodin, vyhlášení výsledků plánujeme na cca 13*30. Po něm bude následovat celoodpolení až do noci program, který má jednak pevné body a účinkující, jednak v něm bude místo i na volné autorské čtení, hraní atd. Od 19 h pak vaší pozornosti doporučuju kapelu Improcore, která bude zpěvem i hudbou improvizovat na vaše okamžité nápady. Přestože kapely bude jen půlka, Jakub Troják a Oskar Maxa jsou záruky kvalitní show.

V Kafi o vás bude postaráno jak po stránce duševní (program), tak po stránce tělesné: k mání budou “malá” jídla typu párky, chleba s pomazánkou atd. Samozřejmě alko i nealko pití.

Ze začátku se o program a vyhlášení postarají Hanka Mullerová a Radek Lehkoživ, protože já budu částečně na svatbě, vdává se mi neteř. Tímto se omlouvám všem, kterým budu chybět, přijdu později. Holt se to tak sešlo.

Pokud budete chtít přivézt z festivalu suvenýr, na místě budou dva miniobchůdky, a to Fér.trajdy, která vyrábí originální bižuterii, náhrdelníky, náušnice, špendlíky, čelenky atd., a Obchůdek Mlha s drobnými upomínkovými předměty.

Cesta do Jiného kafe je snadná, například od Hl.nádraží jakoukoliv tramvají nahoru směr Želivského. Vystupte na Lipanské a jděte kousek po tramvaji nahoru. (Táboritská 9).

Těšíme se na vás, budeme dělat všecko pro to, aby se vám Vysočina v Kafi líbila. Doufáme, že nám prominete eventuální zmatky, které jsou vždycky, když přesouváte akci někam úplně jinam.

Pokud budete fotit, pošlete nám pak prosím odkaz na ty fotky (perlickanadne@seznam.cz).